ABLS-11.0592MHZ-32-B-4-Y-T
Abracon
Crystal - 11.0592MHZ (+/-) 30ppm - 32pF - SMD LOW PROFILE - HC/49US (AT49) - -20°C to +70°C - Tape&Reel
Description +