ABLS-11.0592MHZ-20-B-3-H-T
Abracon
Crystal - 11.0592MHZ (+/-) 25ppm - 20pF - SMD LOW PROFILE - HC/49US (AT49) - -20°C to +70°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +