ABLS-10.000MHZ-B2-T
Abracon
Crystal - 10.000MHZ (+/-) 20ppm - 18pF - SMD LOW PROFILE - HC/49US (AT49) - -20°C to +70°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +