ABLNO-V-96.000MHZ-T2
Abracon
VCXO - 96.000 MHZ (+/-) 28ppm to (+/-) 55ppm- Phase Noise -162dBc/Hz - LVCMOS Output - 3.3 VDC - SMD - 14.3 x 8.7 x 5.5mm - ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
VCXO - 96.000 MHZ (+/-) 28ppm to (+/-) 55ppm- Phase Noise -162dBc/Hz - LVCMOS Output - 3.3 VDC - SMD - 14.3 x 8.7 x 5.5mm - -40°C to +85°C - Tape&Reel