ABLJO-V-160.000MHZ-T2
Abracon
Low Jitter VCXO - 160.000MHZ ±25ppm - 3.3VDC - VCXO: ±45ppm - -40°C to +85°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +