ABLJO-V-150.000MHZ
Abracon
Low Jitter VCXO - 150.000MHZ ±25ppm - 3.3VDC - VCXO: ±45ppm - -40°C to +85°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +