ABLJO-200.000MHZ
Abracon
Low Jitter Crystal Oscillator - 200.000MHZ ±25ppm - 3.3VDC - -40°C to +85°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +