ABL-4.096MHZ-B2
Abracon
Crystal - HC/49US (AT49) - 4.096MHZ (+/-) 20ppm - 18pF - -20°C to +70°C - Leads 0.018 Dia
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +