ABL-20.000MHZ-N2X-T
Abracon
Crystal - HC/49US (AT49) - 20.000MHZ (+/-) 20ppm - 18pF - -30°C to +85°C - Leads 0.018 Dia - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +