ABL-11.0592MHZ-B2
Abracon
Crystal - HC/49US (AT49) - 11.0592MHZ (+/-) 20ppm - 18pF - -20°C to +70°C - Leads 0.018 Dia
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +