ABL-10.000MHZ-B2-T
Abracon
HC49U Crystal - 10.000 MHZ - ±20ppm Tolerance - ±50ppm Stability - 18 pF - 50 Ohm - 2-Pin - Through Hole.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +