ABC2-4.096MHZ-4-T
Abracon
Low Frequency Crystal - 4.096MHZ ±30ppm - Temp Stability: ±50ppm -10°C to 60°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +