AB-1.8432MHZ-B2
Abracon
Crystal - HC49/U - 1.8432MHZ (+/-) 20ppm - 18pF - -20°C to +70° C - Leaded
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +