SU204M-K15
ABB
Circuit Breaker Miniature 4Pole 15A 277VAC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SU204MK15
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    ABB
  • Part No:
    SU204M-K15
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    DE
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Type:
    Miniature
  • Number of Poles:
    4
  • Current Rating:
    15 A