EF146-150
ABB
Electronic Overload Relay - 3 Pole - 1NO + 1NC - 150 A F.L.C - 6 A Contact Rating - 690 Vac - AF Range - Under Contactor Mount ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +