HP-CWS-R05-150-N
Boyd Laconia LLC
Round Heat Pipe - 5mm Dia x 150mm Long - Wall Thickness: 0.3mm
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +