ITCSN-0800-12-BLACK-100
3M
Heat Shrink Tubing - Semi Rigid - 0.800" (20.32mm) Supplied Inner Diameter - 3 to 1 - 1.00' (304.80mm - 12.00") Length - Black ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Each Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +