HDT-1500-48-BLACK-20-PCS
3M
Heavy-Wall Flame-Retardant Cable Sleeve - 1.500" (38.10mm) Supplied Inner Diameter - 3 to 1 - 48" Length - Black.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Each Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +