FP301-3/16-48-WHITE-HDR-25
3M
Heat Shrink Tubing - Flexible - 0.187" (4.75mm) Supplied Inner Diameter - 2 to 1 - 48" (1.22m) Length - White.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +