Search Keywords: LEV100A5ANG
  • Lieferant:
    TE Connectivity / Kilovac Brand
  • Artikelnummer:
    LEV100A5ANG
  • Alias/AKA:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Maximum Current Rating:
    100 A
  • Contact Arrangement:
    SPST-NO-DM
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • Maximum DC Voltage Rating:
    900 V