MMZ1608S121A
TDK Corporation
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 500mA 150mOhm DCR 0603
+ see all
Datenblatt Zubehör
RoHS-konform
Discontinued & Replaced
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: MMZ1608S121A
  • Lieferant:
    TDK Corporation
  • Artikelnummer:
    MMZ1608S121A
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Case Size:
    0603
  • Maximum DC Current:
    500 mA
  • Impedance:
    120 Ohm
  • Dimension:
    1.75 x 0.95 x 0.95 mm