B32529C472K289
TDK Corporation
Cap Film 0.0047uF 63V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125°C Ammo Pack
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +