RMUMK105CH101JV-F
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 100pF 50V C0H 5% SMD 0402 125°C T/R
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: RMUMK105CH101JVF
  • Lieferant:
    Taiyo Yuden
  • Artikelnummer:
    RMUMK105CH101JV-F
  • Alias/AKA:
    UMK105CH101JV-F
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    10000
  • Capacitance Value:
    100 pF
  • Voltage:
    50 VDC
  • Package/Case:
    0402
  • Tolerance:
    5 %