BK20104S121-T
Taiyo Yuden
Ferrite Beads Multi-Layer Array 120Ohm 25% 100MHz 0.1A 0.3Ohm DCR 0804 T/R
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued
Reel Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: BK20104S121T
  • Lieferant:
    Taiyo Yuden
  • Artikelnummer:
    BK20104S121-T
  • Alias/AKA:
    LFBK20104S121-T
  • COO:
    PH
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Impedance:
    120 Ohm
  • Maximum DC Current:
    0.1 A
  • Dimension:
    2.15 x 1.15 x 0.5mm mm