219-3-1REC5-65F-7-8-30-A
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic 3Pole 30A 600VAC
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: 21931REC565F7830A
  • Lieferant:
    Sensata / AIRPAX
  • Artikelnummer:
    219-3-1REC5-65F-7-8-30-A
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    3
  • Type:
    Magnetic
  • Voltage Rating:
    600 VAC
  • Number of Poles:
    3
  • Current Rating:
    30 A