CFM-4010-03-10
Same Sky®’s
5 V - 0.16 A - 40 x 40 x 10 mm - Dc Fan
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Tray Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +