ERJ-3EKF2051V
Panasonic
Res Thick Film 0603 2.05K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibung +
Search Keywords: ERJ3EKF2051V
  • Artikelnummer:
    ERJ-3EKF2051V
  • Resistance Value:
    2.05 KOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C