G7L2ATUBCBDC12
Omron Electronics
General Purpose Relay - DPST-NO (2 Form A) - 158mA 12VDC Coil - Non Latching - 25A Contact - 250VAC Switching - Quick Connect ...
Beschreibung +
General Purpose Relay - DPST-NO (2 Form A) - 158mA 12VDC Coil - Non Latching - 25A Contact - 250VAC Switching - Quick Connect - Chassis Mount.