VPU-S200-36
CUI Inc.
Open Frame AC/DC Converter - 200 W - 81% Efficiency - Output 36V 5.5A - 85 to 264 VAC Input - Chassis Mount.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +