- EMMA150100-P5P-IC
EMMA150100-P5P-IC
CUI Inc.
AC/DC Adapter- Wall Mount - 15 Watts: 15V @ 1A - AU_EU_NA_UK Input Blade Kit - Medical - Lvl V
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued
Box Verpackung
Beschreibung
Search Keywords: EMMA150100P5PIC
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:CUI Inc.
Artikelnummer:EMMA150100-P5P-IC
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8504409510
COO:CN
ECCN:EAR99
Standardmenge:
1 -
Dimension:80.6 x 47.9 x 43.3 mm