CD19FD821JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 820pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Beschreibung +
Search Keywords: CD19FD821JO3F
  • Artikelnummer:
    CD19FD821JO3F
    EAR99
    50
  • Capacitance Value:
    820 pF
  • Lead Pitch For Radial:
    8.7 mm
  • Dimension:
    16.5(Max) x 5.3(Max) x 13(Max) mm
  • Lead Diameter:
    0.8 mm