4606X-101-332LF
Bourns
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 0.75W(3/4W) A±100ppm/A°C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Beschreibung +
Search Keywords: 4606X101332LF
  • Artikelnummer:
    4606X-101-332LF
  • Circuit Designator:
    BUS
  • Number of Resistors:
    5
  • Number of Terminals:
    6
  • Power Rating:
    0.75 (3/4) W
  • Power Rating per Resistor:
    0.2 (1/5) W
  • Resistance Value:
    3.3 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Termination Style:
    Pin
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Vorrätig: 757
Versand heute, if you order in Buy all 757 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000