ACML-0603-601-T
Abracon
SMD Multilayer Ferrite Chip Bead - 600 ohms ±25% @100MHz - 200mA - DCR: 0.6ohms
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +