CB3LV-3C-12M288000
CTS Corporation
Oscillator XO 12.288MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +