AWSCR-4.91CRLB-C15-T3
Abracon
Miniature Ceramic Resonator - 4.91 MHz - ±0.5% Tolerance - ±0.4% Stability - 15 pF - 40 Ohms - 3000 Pcs/Reel.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +