- CNX722C200FVB
CNX722C200FVB
VCC - Visual Communications Company
PMI RND 22mm LED FV Screw Block Red MS
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Search Keywords: CNX722C200FVB
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部件编号:CNX722C200FVB
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8531809051
COO:MX
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
100 -
Mounting:Panel
Dimension:32 mm
Type:Uni-Color
Maximum Forward Voltage per Color:28 V
Color:Red
Peak Wavelength:N/A
Lens Shape Type:Circular
Lens Appearance:N/A
Lens Dimensions:N/A
Intensity:2700(Max) mcd
Viewing Angle:N/A
Maximum Forward Current:20 mA