ADF6-30-03.5-L-4-2-A-TR
Samtec
Connector Stacking Receptacle 120 Position 3.5mm Stack Height 0.635mm Solder Straight Surface Mount T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Discontinued & Replaced
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +