RACM30-48SK/277/PMA
RECOM
30W AC-DC Power Supply - 48VDC - Input: 85-305VAC - 4kV - Regulated - Panel Mount
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Tray 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +