ERZ-V20D151
Panasonic
Var 95VAC/125VDC 10000A 150V Radial Bulk
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: ERZV20D151
  • 供应商:
    Panasonic
  • 部件编号:
    ERZ-V20D151
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Varistor Voltage:
    150 V
  • Clamping Voltage:
    250 V
  • Clamping Current:
    100 A
  • Mounting:
    Through Hole
  • Dimension:
    5.6 x 24.5 x 21.5 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    95 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    125 V
  • Maximum Surge Current:
    10000 A
  • Lead Style:
    Radial
  • Lead Pitch:
    10 mm