EEU-FC1J221
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 220 µF - 63 V - 20% - 10 X 25mm - Radial - 5 mm - 1050 mA - 3000h - 105°C.
描述 +
Search Keywords: EEUFC1J221
  • 部件编号:
    EEU-FC1J221
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    220 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    10 x 25 mm
  • Voltage:
    63 VDC