- G3VM-401D
G3VM-401D
Omron Electronics
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.12A 400V AC/DC-OUT 4-Pin PDIP SMT
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Search Keywords: G3VM401D
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Omron Electronics
部件编号:G3VM-401D
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8541498000
COO:JP
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
400 -
Output Type:AC,DC
Maximum Output Voltage:400 V
Maximum Output Current:0.12 A
Output Device:MOSFET
Input Type:DC
Input Voltage:1.3 V
Mounting:Surface Mount
Circuit Arrangement:1 Form A
Dimension:4.58 x 6.4 x 3.65 mm