ASPR-8-062
Essentra
Self-Adhesive Feet - Base Diameter - 12.7 mm (0.500 in) - Base Height - 1.6 mm (0.062 in) - Color - Black - Material - P ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Self-Adhesive Feet - Base Diameter - 12.7 mm (0.500 in) - Base Height - 1.6 mm (0.062 in) - Color - Black - Material - PE Foam - Quantity Per Pad1000