SRN3015-101M
Bourns
Inductor Power - Semi-Shielded - Wirewound - 3 x 3 x 1.5mm - 100 µH - 1MHz - 290mA - 2.92 Ohm.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
描述 +
Search Keywords: SRN3015101M
  • 部件编号:
    SRN3015-101M
  • Inductance:
    100 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    290 mA
  • Maximum DC Resistance:
    2.92 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C