SRF1280-100M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH/40uH 20% 100KHz Ferrite 6.04A/3.02A 0.0241Ohm/0.0921Ohm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SRF1280100M
  • 部件编号:
    SRF1280-100M
  • Inductance:
    10,40 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    6.04,3.02 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.0241,0.0921 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C