- SRF0905A-471Y
描述
Common Mode Chokes Dual 470uH 1kOhm 100kHz 1.1A 140mOhm DCR SMD Automotive T/R
Search Keywords: SRF0905A471Y
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Bourns
部件编号:SRF0905A-471Y
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
1000 -
Family:SRF0905A
Dimension:9.5 x 6.3 x 5.3 mm