SMCJ48CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 48V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SMCJ48CA
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SMCJ48CA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Maximum Peak Pulse Current:
    19.4 A
  • Family:
    CD214C-T48CA
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
  • Maximum Clamping Voltage:
    77.4 V
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货: 650
可立即发货 Buy all 650 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000