SMBJ58CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 58V 600W 2-Pin SMB
描述 +
Search Keywords: SMBJ58CA
  • 部件编号:
    SMBJ58CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    6.4 A
  • Family:
    CD214B-T58CA
  • Maximum Clamping Voltage:
    93.6 V