8250-103K-RC
Bourns
RF Choke - 10000uH ±10% - 50mA - Q:70 - Axial - Shielded - Wirewound Ferrite - Thru Hole
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 8250103KRC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    8250-103K-RC
  • COO:
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Inductance:
    10000 uH
  • Type:
    RF Choke7081
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    107080%
  • Technology:
    Wirewound7078
  • Maximum DC Resistance:
    93.1 Ohm
  • Maximum DC Current:
    0.05 A