78F681J-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 680uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 68mA 25.3Ohm DCR AXL Bag
描述 +
Search Keywords: 78F681JRC
  • 部件编号:
    78F681J-RC
  • Inductance:
    680 uH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Resistance:
    25.3 Ohm
  • Maximum DC Current:
    68 mA