6000-330K-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 33uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 2.05A 90mOhm DCR RDL
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BOX 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 6000330KRC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    6000-330K-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Inductance:
    33 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    90 mOhm
  • Maximum DC Current:
    2.05 A